Počet položek: 0 0 CZK

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělujete tímto souhlas společnosti Jana Škodová – bytový textil, se sídlem Záhumenská 202, České Meziříčí, IČ: 75951711, zapsané v živnostenském rejstříku vedeném u Městského úřadu Jaroměř 01.11.2007, ev.č.360509-5371 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

-          jméno a příjmení

-          název společnosti

-          e-mail

-          telefonní číslo

-          adresu

Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je  možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem  zpracování objednávky. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

K Vašim osobním údajům, které nám poskytnete při koupi zboží, budou mít přístup oprávněné osoby při přípravě zásilky k odeslání, jakož i příslušní smluvní partneři (dopravci), kteří Vám zásilku budou doručovat, a to v rozsahu nezbytném pro doručení objednaného zboží.

V případě, že od Vás budeme zjišťovat zpětnou vazbu, můžeme za tímto účelem využít služby Ověřeno zákazníky, kterou zajišťuje společnost Heureka Shopping s.r.o., IČ: 02387727. Tak od Vás můžeme po každém nákupu zboží prostřednictvím zaslané e-mailové zprávy s dotazníkem zjistit, jak jste s námi byli spokojeni. Díky tomu pro Vás můžeme dále zlepšovat naše služby. Pokud byste si zasílání dotazníku spokojenosti nepřáli, pak máte možnost se z něj snadno odhlásit.

K informování o nových produktech či akčních nabídkách prostřednictvím zasílaných obchodních sdělení v souladu s ustanovením § 7 zákona č. 480/2004 o některých službách informační společností. Za stejným účelem  využíváme  služeb společnosti, které poskytují obdobné služby.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Jana Škodová, bytový textil a dekorace, Záhumenská 202, České Meziříčí 517 71, tel.: 731651465, e-mail info@e-kvalitni-povleceni.cz

Osobní údaje poskytnuté za účelem provedení registrace nebudou poskytnuty třetím osobám. V případě nákupu prostřednictvím Vašeho uživatelského účtu, budou Vaše osobní údaje poskytnuty třetím osobám dle odst. 1.3.

Máte právo kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, pokud nám byl udělen. Vznést námitku či stížnost proti zpracování, pokud Vaše osobní údaje zpracováváme na základě našeho oprávněného zájmu, a to zejména, pokud se jedná o zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu. Dále máte právo podat kdykoliv u Úřadu pro ochranu osobních údajů stížnost, pokud se domníváte, že dochází porušení Vašich práv v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů. Máte právo osobní údaje opravit či doplnit, požadovat omezení zpracování,  požadovat přenesení údajů,  na přístup k osobním údajům a být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech. Máte právo na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech.

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace